BORU TİPİ SİSTEMLERİ


Water Vital Su Yaşatma Teknolojisi ürünlerinden olan Boru Tipi Su Yaşatma Sistemleri içme suyunun, mutfak, banyo, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, lavabolar, wc, temizlik alanları, ısıtma sistemi, havuz vb. alanlarda kullanacağınız suyun yaşayan, sağlıklı, enerjisi yüksek bir yapıya kavuşmasını sağlar.

Su Yaşatma Teknolojisi Boru Tipi Cihazları kolay ve sorunsuz şekilde ana su hattı üzerine monte edilebilir. Cihaz seçiminin doğru yapılmasında boru çapının yanında maksimum kullanım, suyun kirlilik faktörü ve ortamda ki montaj konumu etkendir.

Water Vital® Su Yaşatma Boru Tipi cihazlarının içindeki Akıllı Sıvı, yaydığı titreşimlerle iyileştirilecek suyla temas etmeden rezonansa girerek “iç kanalından” geçen suyun yeniden yapılanmasını sağlamaktadır. Suyunuzu ve gıdalarınızı doğal, sağlıklı (hegzagonal) yapısına dönüştürürken su kullanım alanlarında oluşan kireç, korozyon ve bakteri gibi problemleri kontrol altına alarak tasarruflar sağlayan doğal bir teknolojidir.

BORU TİPİ SİSTEMLERİ UYGULAMA & MONTAJ

Water Vital profesyonelliği ile uygulama örneklerimizden bazılarını siz değerli müşterilerimiz ve watervital farkını denemeye hazır olanlar için derledik.