Anfaş Hotel Equipment 28.Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları Fuarı,  18-21 Ocak 2017, Türkiye – Antalya.

Gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımızın sektörde yaratmış olduğu olumlu etkiler ekibimizi “daha da iyiyi” gerçekleştirmek için motive ederken, bir sonraki yıl için koyduğumuz hedeflerin büyümesine yol açıyor.

Her geçen yıl büyüyen hedeflerimizin ve büyüyen hedeflerimize ulaşmamızın altında ise başarılarımızın sizler üzerinde yarattığı olumlu etkilerin gücü yatıyor.

Rapor tarihi itibariyle erken rezervasyon süresinde gerçekleşen re-book satışlarıyla 3500+ m2’lik alan sözleşmesi gerçekleştirilmiştir.

“WaterVital-Türkiye’nin Teknolojisi olarak 2016’daki Otel Ekipmanları Fuarı’na açılışa bir hafta kala katılmaya karar verdik. Fuardan çok memnun kaldık, zira fuarın bize çok katkısı oldu. Bu sene geçen senekinden daha büyük bir stand ile tekrar katıldık. Bizim için çok yoğun geçen fuar boyunca verimli iş görüşmeleri gerçekleştirdik. Fuar yetkilileri her türlü ihtiyacımızla ilgilendiler. Bu heyecan ile önümüzdeki yıl daha da büyük bir alanda katılımcı olmak için anlaşmamızı çoktan yaptık. Fuar sayesinde bir çok yeni firmayla tanıştık ve fuar sonrası demo uygulaması yapmaya başladık. ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı’nın teknolojimizin tanıtımına çok katkı sağladığını tüm içtenliğimle paylaşmak isterim.
ANFAŞ’ın yöneticileri başta olmak üzere Fuar’da emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederim. Seneye görüşmek üzere!
Sevgi ve saygılarımızla,“
Hüseyin Balseven – WaterVital® – Türkiye’nin Teknolojisi