Yapex Yapı Fuarı 2016 – 24.Uluslararası Yapex – Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı. 16-19 Kasım 2016, Türkiye – Antalya. 2016’da 24. yılını gerçekleştirmekte olan YAPEX, bu yıldan itibaren yenilenen ve büyütülen fuar alanı Antalya Expo Center’da katılımcı ve ziyaretçilerinin karşısına yepyeni bir fuar yaklaşımı ile çıkıyor.

YAPEX Yapı, İnşaat ve Restorasyon Fuarı’nın 23 yılda gelmiş olduğu noktada, bazı malzeme grupları ve sergileme içerikleri öne çıkıyor, fuarın önemli ve güçlü bir ürün kategorisini oluşturuyor…

Diğer bazı ürün kategorileri, Antalya ve hinterlandı ile bu bölgelerde önem kazanan “turizm mimarisi” açısından ayrıca önem taşıyor…

YAPEX’de bu yıldan itibaren bazı ürün grupları da, kendi özgün sektör tanımlamaları ile artık fuarda daha da önemle vurgulanacak, büyütülecek ve profesyonel ziyaretçileri ile buluşturulacak yeni kategorileri oluşturuyor.

Yapı – inşaat sektörlerinden her yıl hedeflenen 30.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçi kitlesinin, Akdeniz bölgesindeki en önemli buluşma noktası olarak görünen YAPEX fuarında yerini alan Water Vital standını ziyaret ettik. Sayın Hüseyin Balseven ile yaptığımız röportajı buradan izleyebilirsiniz.